Labels

18 октября 2013 г.

СП: обложка

Отже, для обкладинки нам будуть потрібні: 2 листа формату А4 перепльотного картону, 2 клаптика синтепону формату А4, клаптик акварельного паперу формату А5 і тканина (два відризки розміром 25х33см і один відрізок розміром 25х19см).
Наступні наші дії варто одразу робити на гладильній дошці. Гарно прасуємо тканину, кладемо на неї синтепон. Перевертаємо тканину разом із синтепоном і проглажуємо до тих пір, поки синтепон не стане однорідно-тонким.


Ставимо на синтепон перепльотний картон, а в центр картону ставимо прес і будемо клеїти.Спочатку наносимо клей і приклеюємо тканину до синтепону по довшим сторонам.

Перед тим, як клеїти коротші сторони, необхідно запрасувати ось таким чином куточки:Після цього наносимо клей прямо на тканину і приклюємо короткі сторони.

В результаті отримаємо ось таку гарну обкладинку:
Тепер займемося корінцем нашої обкладинки. Для нього потрібно пробігувати клаптик акварельного паперу на відстані 1см по всій ширині. І обшити цей клаптик тканиною (без синтепону). 
Тепер варто прошити по периметру наші обкладинки з перепльотним картоном.

Корінець я також прикрасила строчкою по середині:
Саме зараз час прикрасити свою обкладинку як душа бажає: пришити папір, накрутити квіточок та все інше, на що стане вашої фантазії))
Тепер зупинюсь трошки на останніх кроках. Більшість майстер-класів далі рекомендує просто приклеїти корінець до обкладинок, а сторінки приклеїти до обкладинок. Ну але ж ви пам"ятаєте, що я все шию? Тому корінець до задньої обкладинки я пришиваю!


Тепер залишилось тільки вклеїти наш альбом із перепльотом в обкладинку: приклеюємо спочатку задню обкладинку, а потім передню разом із корінцем.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

 

Группа вКонтакте

Постоянные читатели

Facebook

Статистика